Okna dachowe

Optymalne oświetlenie i kontakt ze światłem jest ważne w każdym pomieszczeniu. Także na poddaszu, dlatego w tym miejscu montuje się okna dachowe, które występują w wielu rozmiarach. Zanim podejmiemy decyzję o wyborze odpowiednich okien dachowych, należy uwzględnić takie parametry jak: odpowiednia wentylacja oraz dobra widoczność.

Niezmierne istotne w planowaniu miejsca na okna dachowe jest uwzględnienie wielkości poddasza oraz ilości okien. Warto pamiętać, że dwa mniejsze okna dają więcej światła niż jedno większe o tej samej powierzchni.

Na rynku jest co najmniej kilka rodzajów okien dachowych. Po pierwsze dostępne są okna obrotowe. Wśród okien obrotowych producenci zapewniają dwa rozwiązania okna dachowe z dolnym systemem otwierania lub górny system otwierania. Często stosuje się również podwójny system otwierania: czyli system uchylno-obrotowy, co jest polecane do zastosowania zwłaszcza w oknach o niskim kącie nachylenia, które mogą być otwierane od góry i uchylane od dołu.

Poszczególne propozycje na rynku różnią się funkcją, sposobem otwierania, rozmiarem, parametrami wytrzymałościowymi. W naszej ofercie znajdą Państwo okna dachowe FAKRO. Jest to rodzima propozycja najwyższej jakości wykonania, komfortowa i bezpieczna w codziennym użytkowaniu. Drugą propozycją w naszej ofercie są okna VELUX.

Naszym klientom, możemy zaoferować także usługi montażu okien dachowych.

Okna dachowe Okna dachowe FAKRO Bielsko-Biała