Drzwi zewnętrzne, drzwi antywłamaniowe,
drzwi do bloku

Obecnie na rynku stolarki drzwiowej można znaleźć najróżniejsze propozycje wielu producentów. Na pytanie, która oferta będzie tą najlepszą, trudno znaleźć odpowiedź. Idąc jednak tym tropem pragniemy podkreślić, że w naszej firmie zawsze staramy się dobrać produkt, który będzie skrojony na miarę potrzeb i możliwości inwestora.

Na początku jednak chcielibyśmy usystematyzować kilka podstawowych informacji dotyczących zagadnienia jakim są drzwi zewnętrzne.

Pod względem konstrukcyjnym możemy wyróżnić:
- drzwi drewniane lite
- drzwi drewniane w konstrukcji płytowej
- drzwi metalowe

Obserwując obecne trendy największym powodzeniem cieszą się drzwi drewniane w konstrukcji płytowej, ponieważ są następstwem konstrukcji litej, którą charakteryzowały pewne minusy wynikające z naturalnego uwarunkowania drzewa. Drzwi płytowe składają się z klejonych naprzemiennie elementów drewnianej ramy, ciepłej piany oraz grubych pakietów szybowych. Takie połączenie materiałów bezpośrednio przenosi się na bardzo dobre parametry i trwałość.

W naszej ofercie znajdują się drzwi spełniające normy antywłamaniowe oraz bardzo dobre drzwi klatkowe, które doskonale wygłuszają i są niezwykle szczelne. Ponadto producenci drzwi zewnętrznych metalowych wprowadzili do swojej oferty ościeżnice drewniane oraz wypełnienia pianą, co znacząco poprawiło ich przenikalność cieplną. Zapraszamy do naszego salonu, gdzie można bezpośrednio zobaczyć drzwi oraz ich przekroje.

Nasza wieloletnia działalność i doświadczenie pozwoliło nam wyselekcjonować producentów, których produkty cieszą się największym zainteresowaniem. Są to DERPAL, DOORSY, AGMAR, PARMAX, MARTOM, KOMSTA, KR CENTER, WIKĘD.

Naszym klientom, możemy zaoferować także usługi montażu drzwi.

drzwi antywłamaniowe do bloku Drzwi zewnętrzne, drzwi antywłamaniowe, drzwi do bloku Bielsko